web tasarım ankara web sitesi tasarımı web dizayn web tasarım
 
  İletişim Tavsiye Et İnsan kaynakları
 

. Ana Sayfa
. Haberler
. KAHUNA Yaşam Enerjisi ve Uygulaması
. KAHUNA LIFE ENERGY and IT'S APPLICATION
. KAHUNA Adres krokisi
. Şifacılık
. BİOENERJI EĞİTİMİ ve Bireysel Seanslar
. Doğum Tarihi Analizi
. MUCİZE NEFES NEDİR?
. Bel Fıtığı
. Ağrı nedir? Sebepleri
. Boyun Fıtığı
. Sırt Ağrıları
. Chiropraktor uygulama
. QUANTUM ÇALIŞMALARI
. Çakralar Hakkında bilgi
. Ra-Sheeba hakkında
. Aura Hakkında
. Yoga
. Pranik Şifa
. Acces Bars
. HUMAN DESIGN - İNSAN TASARIMI
. Reiki
. Kozmik Enerji Hakkında
. Serafim Blueprint Melek Enerjisi
. Tam Farkındalık Çalışması
. Masaj ve Çeşitleri
. Masaj Terapisi
. Refleksoloji
. Şiatsu Masajı
. Aromateraphy
. Cinsel Sağlık ve Cinsel Bilgiler
. Himalaya Kulübü
. Pandül (Sarkaç)
. Ozon ve Ozonize Yağı Hakkında
. KAHUNA Nedir?
. Chlorella (Tatlı su yosunu - Alg)
. İlginizi Çekebilecek Yazılar
. Hakkımızda
. Kadir Tuğtekin OK hakkında
. Kadir Tuğtekin OK çalışmaları
. Faydalı Linkler
. Sizin Yazılarınız, Düşünceleriniz
. KURUMSAL ÇALIŞMA REHBERİ


Anket
Web sayfamıza nereden ulaştınız?
3018  kişi oyladı
İnternet ile %48 1476
Tavsiye ile %9 281
Tesadüfen %21 656
Araştırma ile %17 519
Diğer %2 86
Tüm Anketler

Haberdar Et
TANTRA SEKSİ NEDİR?
Tantra Seksi Nedir?

Tantrik seks, "Seks ve orgazmın tinsel uyarılmayı doruğa çıkartması" olarak açıklanıyor. Yani bildik anlamda Tantra, arzunun ve zevkin derinlerine dalmaktır.

5.000 yıl öncesinden bu yana varlığı kabul edilen Tantra Seksi, çok eski bir tinsel doğu inanışı. Yoga ve Zen'de olduğu gibi aydınlanma amaçlı uygulanıyor ve yatak odası yaşamının, hayatın tümüne yansımasını amaçlıyor. Tantra görüşüne göre seks ve orgazm, tensel uyarılmayı doruğa çıkarıyor. Erkek enerji Shiva ve dişi enerji Shakti, cinsel anlamda bir araya geldiklerinde aydınlanmanın en yüksek seviyesine ulaşılıyor.


Tanrik uygulamaya herkes sahip.
Nefes... Tantra'ya göre eğer vücudunuzu rahatlamış ve zihninizi tüm dünyevi endişelerden arınmış tutarsanız içinizdeki "Tanrıça"nın dışarı çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Nefesinizi kullanarak orgazmik enerjinizi cinsel organınızdan tüm vücudunuza dağıtabilirsiniz. Vücudu tamamen saran bu karıncalanma hissi, çiftler için daha derinden ve yakından bir ilişki anlamına geliyor.


Tantra, her ne kadar "kelimelerle ifade edilemez bir orgazm" olarak nitelendirilse de amacı salt zevk çığlıkları attırmak değil, doğru anda heyecan verici ve uyarıcı bir dalgayla sürüklenmek. Ancak, sadece birleşmenin sonundaki kuvvetli sarsılışa odaklanırsanız, Tantra'nın vücudunuzda yaratacağı daha birçok orgazmik hazdan mahrum kalabilirsiniz. Tantra rehberleri, tam bir doyumdan şüphe etmemekle beraber kadınların daha duyarlı olabildiklerini ve kolayca orgazma ulaşabileceklerini ekliyorlar.


Özel hazırlıklar

Egzantrik ve tantrik bir seks için işe önce yatak odanızda çeşitli değişiklikler yaparak başlamanız gerekiyor. Çiçekler, aromatik yağlar, tütsüler, mumlar, taze meyveler hatta çikolata, hislerinizi ve dürtülerinizi harekete geçirmek için iyi birer aracı olacaktır. Tantra uzmanlarına göre; yatak takımınız için saten kumaş seçmeniz sizin açınızdan faydalı olacaktır.


Tantraya ön hazırlık

En sevdiğiniz müziği açın. Ayakta durup bacaklarınızı omuz genişliğinde açarak derin nefes alın. Tüm vücudunuzu -bacaklarınızı, başınızı, hatta kalçanızı- bir dakika boyunca titretin. Uzanın ve partnerinizi bulunduğunuz odaya davet edin. Bir yandan da sık sık nefes alıp verin. Bu sık nefes alıp verişler sayesinde tüm gergin kasları gevşetip bedensel duyarlılığınızı artıracaksınız. Böylesi bir ön hazırlığın ardından sarsıcı bir orgazm yaşamamanız olanaksız.


Nefes alın ve sallanın

Yatağın üzerinde ya da yerde partnerinizle yüz yüze gelecek şekilde oturun. Gözlerinizi kapatarak başlayın ve nefesinizin vücudunuzu terk edip tekrar vücudunuza dönüşünü hissedin. Nefesinizin göbek deliğinizin altına kadar ulaşmasına dikkat edin. Göğsünüz ileride, ileri geri sallanarak nefes almaya devam edin.

Her nefes alıp öne sallanışta üst bacak kaslarınızı gerin ve arkaya giderken gevşetin. Cinsel hareketlenmeler hissedeceksiniz. Birbirinizin gözlerinin içine bakın, çünkü bu aslında ruhun derinliğine bakmaktır.

Devamında nefes alıp vermeye, sallanmaya ve aynı nabzı paylaşmaya devam edin. Yaşadığınız bu etkileşim sizi şaşırtacak. Enerji alanlarınız bir araya geldiğinde birbirinize karşı fazlasıyla hassaslaştığınızı fark edeceksiniz.


Tantra öpücüğünü paylaşın

Partnerinizle kucak kucağa oturup nefes almaya devam ederken birbirinizin nefesini paylaştığınızı fark edeceksiniz. Her nefes verişte tüm bedeninize hâkim olmaya çalışın. Dışarı çıkan nefesi hissedin. Sonra öpüşün ve nefesinizi paylaşın, o kadar yoğunlaşacaksınız ki konuşmaya gerek kalmayacak.

 
Unutmayın, Tantra arzunun ve zevkin derinlerine dalmaktır. Kendinizden geçmiş hissediyorsanız doğru yoldasınız! KAHUNA İÇSEL DÖNÜŞÜM MERKEZİ - ŞİFAHANE
2. Cad. (Prof. Muammer Aksoy Cad.) No:44/2 Boğaziçi Ap. Bahçelievler  ANKARA | Türkiye
Tel & Faks :0312-213 07 90 | GSM:0533-762 09 53 |
www.kahunasifa.com | info@kahunasifa.com
Online Ziyaretçi :3 | Bugün :106 | Bugün Çoğul :321 | Toplam :1755094 | İp No :54.167.184.188

    Web Tasarım Ankara